پیت استاپ مدانت، بانک پرسش های تخصصی مدیریت فناوری اطلاعات و ارتباطات، آموزش و پشتیبانی رایگان محصولات ManageEngine آموزش ITSM و ابزارهای پیاده سازی ITIL
0 امتیاز
10 بازدید
سوال شده در سرویس دسک پلاس ManageEngine ServiceDesk Plus توسط (0 امتیاز)
بسته شده توسط

تفاوت واگذاری با نشانه‌گذاری در هنگام ایجاد کار در سرویس دسک پلاس

در سرویس دسک پلاس هنگام ایجاد یک کار جدید یا الگوی جدید کار گزینه‌هایی نشان داده می‌شود بنام Assign / Mark واگذاری/نشانه‌گذاری. برای درک تفاوت این دو دقت کنید:

  • نشانه‌گذاری روشی برای ارتباط دادن کار به کارشناس است این به مدیر کمک می کند تا کار را به روشی بهتر برنامه‌ریزی کند.
  • نشانه‌گذاری یک فعالیت مدیریتی است یعنی کارشناس هرگز از آن مطلع نمی‌شود تا اینکه در نهایت مدیر کار را به او واگذار کند.
  • نشانه‌گذاری به مدیران کمک می‌کند تا کار مشخصی فقط زمانی که قرارست انجام شود را به کارشناس اختصاص دهد و ضرورتی از قبل ندارد.
  • نشانه‌گذاری برای کارهای وابسته که به شدت به اتمام کار والدین بستگی دارند بسیار مفید است. در چنین شرایطی، کار کودک(زیرمجموعه) می‌تواند با یک کارشناس مشخص شود و بعداً می‌تواند بر اساس اتمام در زمان واقعی کار والدین به او اختصاص یابد.
  • کار نشانه‌گذاری شده در لیست "کارهای من" کارشناس مربوطه به او نمایش داده نمی‌شوند (بلکه فقط به عنوان یک مرجع برای مدیر مورد استفاده قرار می‌گیرد) تا زمانی که قرارست بطور عملی آن کار انجام شود.
  • در صورتیکه گزینه‌ی واگذاری را انتخاب کنید این کار مستقیماً به کارشناس مورد نظر تخصیص خواهد یافت و علاوه بر اطلاع رسانی به او در لیست"کارهای من" خودش خواهید دید.
شرح بستن موضوع: آموزش مدانت

1 پاسخ

0 امتیاز
پاسخ داده شده توسط (0 امتیاز)
نمایش از نو توسط
--------------
به پیت استاپ مدانت خوش آمدید
پیت استاپ یعنی: چاله، گودال و توقف کوتاه برای انجام تعمیرات و نگهداری در طول یک مسابقه | یک خدمت رایگان از مدانت!
مدانت تصمیم گرفت که برای پوشش درخواست های شرکت ها و افرادی که فاقد پلان های پشتیبانی هستند خدمات پرسش و پاسخ را تحت عنوان پیت استاپ مدانت ارایه نمایید بنابراین، اینجا محلی است که شما با طرح پرسش های مرتبط با سرویس های Manageengine و آموزش های ITSM -ITIL و نرم افزار تحت وب آزمون آنلاین وبتیک و... قادرید تا از پشتیبانی متخصصین حوزه های مربوطه جهت دریافت پاسخ مناسب بصورت رایگان استفاده نمایید، بنابراین بدون هیچ گونه محدودیتی در تعداد پرسش ها یا زمان طرح آنها، می توانید مشکلات خود را مطرح کرده و تا دریافت پاسخ از مشاورین منتظر بمانید. بی تردید این محل سبب اشتراک گذاری دانستنی های کاربران باهمدیگر نیز می شود و افراد حرفه ای تر قادرند تا به واسطه معلومات خود در حوزه های مرتبط به سوالات شما پاسخ دهند و از مزایای مدانت بهره مند گردند لذا بدین منظور تمامی تلاش افراد حرفه ای، پاسخگو و همکاران شرکت مدانت در این است تا از دغدغه های شما با رفع ابهامات بکاهد. بنابراین پرسش های شما ممکن است با تاخیر پاسخ داده شوند که با شکیبایی میتوانید مجدداً پس از کمی تأمل، به چاله تعمیرات و نگهداری :) پیت استاپ مدانت مراجعه و پاسخ خود را مشاهده کنید.
و اگر نیاز فوری دارید و میخواهید تا بصورت موردی از مشاوره تلفنی و یا ریموت مدانت استفاده نمایید لازمست تا از خدمات پشتیبانی سالانه مدانت بطور اختصاصی استفاده فرمایید. برای این منظور بر روی لینک خدمات پشتیبانی " ، کلیک فرمایید. در اسرع وقت، کارشناسان پشتیبانی ما با شما تماس حاصل و پس از برقراری ریموت، مشکلات شما را رفع رجوع خواهند نمود.
دقت فرمایید که پیت استاپ مدانت، یک خدمت ارزش افزوده مازاد است و الزامی برای ارایه آن نیست!
با تشکر، کارگروه پشتیبانی مدانت
...