پیت استاپ مدانت، بانک پرسش های تخصصی مدیریت فناوری اطلاعات و ارتباطات، آموزش و پشتیبانی رایگان محصولات ManageEngine آموزش ITSM و ابزارهای پیاده سازی ITIL
0 امتیاز
17 بازدید
سوال شده در سرویس دسک پلاس ManageEngine ServiceDesk Plus توسط (58 امتیاز)
با سلام و احترام

ازتون 2 سوال داشتم :

1. لطفا بفرمایید کانفیگ نرم افزار بر روی سرور دیتابیس ذخیره می گردد یا درون خود نرم افزار . به دلیل اینکه امکان دارد دیتابیس نرم افزار را تغییر دهیم ، آیا کانفیگ حذف میشود یا کانفیگ و تنظیمات بر روی نرم افزار باقی میماند ؟

2. لطفا بفرمایید از تنظیمات (کانفیگی که کرده ایم ) میتوانیم export بگیریم ؟ به دلیل اینکه اگر بخواهیم نرم افزار را  حذف و مجدد نصب کنیم میشود کانفیگ و فرم هایی که ساخته ایم را برگردانیم ؟ یا همه حذف می شوند و مجدد باید کانفیگ کنیم ؟

با سپاس

1 پاسخ

0 امتیاز
پاسخ داده شده توسط (0 امتیاز)
انتخاب شده توسط
 
بهترین پاسخ
با سلام

1-پیکربندی فرمها و تنطیمات در دیتابیس نرم افزار سرویس دسک پلاس ذخیره می شود و اگر دیتابیس را میخواهید تغییر دهید باید پس از بک آپ گیری آنرا بر روی سرور جدید باز گردانید. اما پیکربندیهایی نظیر فرم لاگین سفارشی سازی شده، فونت ها، قالب نمایشی، تنظیمات فارسی و... حذف می شود.

2- خیر امکان صادر کردن پیکربندی سرویس وجود ندارد. اگر نرم افزار را حذف کنید و دیتابیس شما از نوع Postgres باشد کلیه تعاریف فرمها در دیتابیس نیز حذف می شود.
به پیت استاپ مدانت خوش آمدید
پیت استاپ یعنی: چاله، گودال و توقف کوتاه برای انجام تعمیرات و نگهداری در طول یک مسابقه | یک خدمت رایگان از مدانت!
مدانت تصمیم گرفت که برای پوشش درخواست های شرکت ها و افرادی که فاقد پلان های پشتیبانی هستند خدمات پرسش و پاسخ را تحت عنوان پیت استاپ مدانت ارایه نمایید بنابراین، اینجا محلی است که شما با طرح پرسش های مرتبط با سرویس های Manageengine و آموزش های ITSM -ITIL و نرم افزار تحت وب آزمون آنلاین وبتیک و... قادرید تا از پشتیبانی متخصصین حوزه های مربوطه جهت دریافت پاسخ مناسب بصورت رایگان استفاده نمایید، بنابراین بدون هیچ گونه محدودیتی در تعداد پرسش ها یا زمان طرح آنها، می توانید مشکلات خود را مطرح کرده و تا دریافت پاسخ از مشاورین منتظر بمانید. بی تردید این محل سبب اشتراک گذاری دانستنی های کاربران باهمدیگر نیز می شود و افراد حرفه ای تر قادرند تا به واسطه معلومات خود در حوزه های مرتبط به سوالات شما پاسخ دهند و از مزایای مدانت بهره مند گردند لذا بدین منظور تمامی تلاش افراد حرفه ای، پاسخگو و همکاران شرکت مدانت در این است تا از دغدغه های شما با رفع ابهامات بکاهد. بنابراین پرسش های شما ممکن است با تاخیر پاسخ داده شوند که با شکیبایی میتوانید مجدداً پس از کمی تأمل، به چاله تعمیرات و نگهداری :) پیت استاپ مدانت مراجعه و پاسخ خود را مشاهده کنید.
و اگر نیاز فوری دارید و میخواهید تا بصورت موردی از مشاوره تلفنی و یا ریموت مدانت استفاده نمایید لازمست تا از خدمات پشتیبانی سالانه مدانت بطور اختصاصی استفاده فرمایید. برای این منظور بر روی لینک خدمات پشتیبانی " ، کلیک فرمایید. در اسرع وقت، کارشناسان پشتیبانی ما با شما تماس حاصل و پس از برقراری ریموت، مشکلات شما را رفع رجوع خواهند نمود.
دقت فرمایید که پیت استاپ مدانت، یک خدمت ارزش افزوده مازاد است و الزامی برای ارایه آن نیست!
با تشکر، کارگروه پشتیبانی مدانت
...