پیت استاپ مدانت، بانک پرسش های تخصصی مدیریت فناوری اطلاعات و ارتباطات، آموزش و پشتیبانی رایگان محصولات ManageEngine آموزش ITSM و ابزارهای پیاده سازی ITIL
0 امتیاز
14 بازدید
سوال شده در سرویس دسک پلاس ManageEngine ServiceDesk Plus توسط (58 امتیاز)
با سلام و احترام

تنظیمات نرم افزار را به گونه ای انجام داده ام که در کاتالوگ خدمات ، برای تمامی درخواست های یک سرویس فرم ایجاد کرده ام . و فرم هایی که کاربر باید دسترسی داشته باشد را تیک نمایش به درخواست کننده زده شده. و در کارتابل درخواست کننده فقط سرویس هایی که  دسترسی دارد را می بیند . حال در قسمت رخداد جدید که کاربر رخداد ها را از آن طریق ثبت می نماید، فیلد دسته بندی خدمات میتواند سرویس هایی که در کاتالوگ خدمات ایجاده شده اند را انتخاب کند ، سوال >>>>> به چه صورت می توان سرویس های پشتیبان را در این قسمت برای درخواست کننده requester محدود کرد که فقط سرویس های Business را ببیند و technician بتواند در این فیلد تمامی سرویس های it  و Business را ببیند ؟

با سپاس

1 پاسخ

0 امتیاز
پاسخ داده شده توسط (0 امتیاز)
انتخاب شده توسط
 
بهترین پاسخ
با سلام

چه فرم های درخواست خدمت را از نوع "کسب و کار"  انتخاب کرده باشید و چه از نوع "پشتیبانی" در هر صورت برای عدم دسترسی کاربران درخواست کننده به فرم های پشتیبانی "تیک نمایش به درخواست کننده " در در هنگام طراحی فرم بردارید!
دارای دیدگاه توسط (58 امتیاز)
بله برای فرم های پشتیبان تیک نمایش به درخواست کننده را برداشته ام . اما در فیلد دسته بندی خدمات که کاتالوگ خدمات را نشان میدهد در "رخداد جدید " تمامی سرویس هارا نمایش میدهد چه پشتیبان و کسب و کار ...

حال .... اگر فیلد دسته بندی خدمات را برای درخواست کننده محدود کنم که نبیند و سرویس را در category تعریف کنم مشکل برطرف میشود . آیا در روند گزارش گیری به مشکل خواهم خود ؟
دارای دیدگاه توسط (0 امتیاز)

برای پنهان کردن " رخداد جدید" از پاسخ مندرج شده در این پرسش استفاده فرمایید.

به پیت استاپ مدانت خوش آمدید
پیت استاپ یعنی: چاله، گودال و توقف کوتاه برای انجام تعمیرات و نگهداری در طول یک مسابقه | یک خدمت رایگان از مدانت!
مدانت تصمیم گرفت که برای پوشش درخواست های شرکت ها و افرادی که فاقد پلان های پشتیبانی هستند خدمات پرسش و پاسخ را تحت عنوان پیت استاپ مدانت ارایه نمایید بنابراین، اینجا محلی است که شما با طرح پرسش های مرتبط با سرویس های Manageengine و آموزش های ITSM -ITIL و نرم افزار تحت وب آزمون آنلاین وبتیک و... قادرید تا از پشتیبانی متخصصین حوزه های مربوطه جهت دریافت پاسخ مناسب بصورت رایگان استفاده نمایید، بنابراین بدون هیچ گونه محدودیتی در تعداد پرسش ها یا زمان طرح آنها، می توانید مشکلات خود را مطرح کرده و تا دریافت پاسخ از مشاورین منتظر بمانید. بی تردید این محل سبب اشتراک گذاری دانستنی های کاربران باهمدیگر نیز می شود و افراد حرفه ای تر قادرند تا به واسطه معلومات خود در حوزه های مرتبط به سوالات شما پاسخ دهند و از مزایای مدانت بهره مند گردند لذا بدین منظور تمامی تلاش افراد حرفه ای، پاسخگو و همکاران شرکت مدانت در این است تا از دغدغه های شما با رفع ابهامات بکاهد. بنابراین پرسش های شما ممکن است با تاخیر پاسخ داده شوند که با شکیبایی میتوانید مجدداً پس از کمی تأمل، به چاله تعمیرات و نگهداری :) پیت استاپ مدانت مراجعه و پاسخ خود را مشاهده کنید.
و اگر نیاز فوری دارید و میخواهید تا بصورت موردی از مشاوره تلفنی و یا ریموت مدانت استفاده نمایید لازمست تا از خدمات پشتیبانی سالانه مدانت بطور اختصاصی استفاده فرمایید. برای این منظور بر روی لینک خدمات پشتیبانی " ، کلیک فرمایید. در اسرع وقت، کارشناسان پشتیبانی ما با شما تماس حاصل و پس از برقراری ریموت، مشکلات شما را رفع رجوع خواهند نمود.
دقت فرمایید که پیت استاپ مدانت، یک خدمت ارزش افزوده مازاد است و الزامی برای ارایه آن نیست!
با تشکر، کارگروه پشتیبانی مدانت
...