پیت استاپ مدانت، بانک پرسش های تخصصی مدیریت فناوری اطلاعات و ارتباطات، آموزش و پشتیبانی رایگان محصولات ManageEngine آموزش ITSM و ابزارهای پیاده سازی ITIL
0 امتیاز
23 بازدید
سوال شده در سرویس دسک پلاس ManageEngine ServiceDesk Plus توسط (58 امتیاز)
با سلام و احترام

در تنظیمات mail server settings ، زمانیکه در قسمت incoming پس از وارد کردن IP  و یک آدرس ایمیل که join دامین می باشد و تنظیم بر روی پورت POPS، پس از استارت کردن پورت را به IMAPS تغییر داده و پیام :

During mail fetching,medanet service desk ME will delete email message for the mail account in the mail server. hence create a separate mail account and alias it to this mail ID.

میدهد. مشکل از کجاست و چگونه میتوانم برطرف کنم .

هدف این می باشد که با وارد کردن آدرس ایمیل در این قسمت ، در صورتی که به آدرس ایمیل مذکور ایمیل ارسال شد به صورت تیکت در نرم افزار ثبت گردد.

با سپاس فراوان.

2 پاسخ

0 امتیاز
پاسخ داده شده توسط (0 امتیاز)
با سلام

این یعنی ممکن است پروتکل POPS بر روی سرور ایمیل فعال نباشد و از آنجایی که پروتکل IMAPSویا IMAP امکان حذف ایمیل در صندوق پستی مورد نظر را نمی دهد بنابراین هنگام واکشی ایمیل ها از این صندوق ایمیل یه نسخه باقی می ماند و این یعنی تکرار و تکرار و سبب بروز این خطا می شود!

1- از فعال بودن پروتکل POPS بر روی سرور ایمیل مورد نظر اطمینان حاصل سازید.

2- از وجود گواهینامه امنیتی سرور ایمیل SSL ایمیل POPS مطمئن شوید.

3- از بسته نبودن پورت های پروتکل POPS در فایروال و آنتی ویروس و ... مطمئن شوید

4- بطور جایگزین از POP استفاده نمایید.

5- در غیر اینصورت و در صورت داشتن پلان پشتیبانی به ایمیل پشتیبانی مدانت مکاتبه فرمایید
0 امتیاز
پاسخ داده شده توسط (58 امتیاز)
از چه طریق میتوان مطمئن شد نرم افزار به Inbox آدرس ایمیلی که وارد شده ، دسترسی دارد یا خیر ؟

مراحای که فرمودید را انجام دادم اما همچنان مشکل پابرجاست.
دارای دیدگاه توسط (0 امتیاز)
برای اینکار باید از طریق نرم افزاری نظیر Outlook اکانت ایمیل را با تنظیمات POP/IMAP برای incoming و SMTP برای outgoing تعریف و تست نمایید در صورت موفقیت آمیز بودن ارتباط دریافت و ارسال ایمیل باید در سرویس دسک نیز با همین تنظیمات قادر به دریافت و ارسال ایمیل بصورت تیکت باشید.
به پیت استاپ مدانت خوش آمدید
پیت استاپ یعنی: چاله، گودال و توقف کوتاه برای انجام تعمیرات و نگهداری در طول یک مسابقه | یک خدمت رایگان از مدانت!
مدانت تصمیم گرفت که برای پوشش درخواست های شرکت ها و افرادی که فاقد پلان های پشتیبانی هستند خدمات پرسش و پاسخ را تحت عنوان پیت استاپ مدانت ارایه نمایید بنابراین، اینجا محلی است که شما با طرح پرسش های مرتبط با سرویس های Manageengine و آموزش های ITSM -ITIL و نرم افزار تحت وب آزمون آنلاین وبتیک و... قادرید تا از پشتیبانی متخصصین حوزه های مربوطه جهت دریافت پاسخ مناسب بصورت رایگان استفاده نمایید، بنابراین بدون هیچ گونه محدودیتی در تعداد پرسش ها یا زمان طرح آنها، می توانید مشکلات خود را مطرح کرده و تا دریافت پاسخ از مشاورین منتظر بمانید. بی تردید این محل سبب اشتراک گذاری دانستنی های کاربران باهمدیگر نیز می شود و افراد حرفه ای تر قادرند تا به واسطه معلومات خود در حوزه های مرتبط به سوالات شما پاسخ دهند و از مزایای مدانت بهره مند گردند لذا بدین منظور تمامی تلاش افراد حرفه ای، پاسخگو و همکاران شرکت مدانت در این است تا از دغدغه های شما با رفع ابهامات بکاهد. بنابراین پرسش های شما ممکن است با تاخیر پاسخ داده شوند که با شکیبایی میتوانید مجدداً پس از کمی تأمل، به چاله تعمیرات و نگهداری :) پیت استاپ مدانت مراجعه و پاسخ خود را مشاهده کنید.
و اگر نیاز فوری دارید و میخواهید تا بصورت موردی از مشاوره تلفنی و یا ریموت مدانت استفاده نمایید لازمست تا از خدمات پشتیبانی سالانه مدانت بطور اختصاصی استفاده فرمایید. برای این منظور بر روی لینک خدمات پشتیبانی " ، کلیک فرمایید. در اسرع وقت، کارشناسان پشتیبانی ما با شما تماس حاصل و پس از برقراری ریموت، مشکلات شما را رفع رجوع خواهند نمود.
دقت فرمایید که پیت استاپ مدانت، یک خدمت ارزش افزوده مازاد است و الزامی برای ارایه آن نیست!
با تشکر، کارگروه پشتیبانی مدانت
...