پیت استاپ مدانت، بانک پرسش های تخصصی مدیریت فناوری اطلاعات و ارتباطات، آموزش و پشتیبانی رایگان محصولات ManageEngine آموزش ITSM و ابزارهای پیاده سازی ITIL
0 امتیاز
10 بازدید
سوال شده در سرویس دسک پلاس ManageEngine ServiceDesk Plus توسط (37 امتیاز)

با سلام وخسته نباشید

اگر کارشناسی اقدام به ثبت درخواست کند به عنوان درخواست کننده از کجا باید  وضعیت درخواست خودش را پیگیری کند  ؟

1 پاسخ

0 امتیاز
پاسخ داده شده توسط (0 امتیاز)
انتخاب شده توسط
 
بهترین پاسخ
کارشناسن دسترسی کامل را به ماژول "درخواست ها" را دارند آنها با کلیک بر روی برگه درخواست ها، قادر به مشاهده وضعیت کلیه درخواست های دیگران- کاربران و درخواست های خود نیز هستند

و براحتی می توانند در صفحه درخواست ها، روی هر وضعیتی که دوست داشتند فیلتر بگذارند!
دارای دیدگاه توسط (37 امتیاز)

خیلی ممنون از راهنماییتون ، فقط اینکه من فراموش کردم بگم منظورم این بود که تو تب صفحه من - خلاصه من،  بخشی نیست که بتونه ببینه و مجبور نباشه تو کل درخواست ها دنبالش بگرده؟

دارای دیدگاه توسط (0 امتیاز)
خیر از آنجایی که سطوح دسترسی کارشناس با درخواست کننده متفاوت است، کارشناسان پورتال سلف سرویس را نمی بینند که بتواند از آن استفاده نمایید.

در ضمن برای مشاهده درخواست های یک کارشناس نیازی به جستجو در تمام درخواست ها در برگه "درخواست ها" نیست کافیست از لیست منوی کشویی" تمام درخواست های من" را برگزینید
دارای دیدگاه توسط (37 امتیاز)
بله چک کردم نمیتونم ببینم.

البنه اینم بگم که من درخواستی که ثبت کردم از یک دپارتمان دیگه و گروه دیگه هست . فقط تو قسمت تمام درخواست ها میتونم با سرچ پیداش کنم.
دارای دیدگاه توسط (0 امتیاز)
دسترسی به درخواست هایی که نام کاربری شما در آن گروه کارشناسی نیست عملا در فیلتر "درخواست های باز" مشاهده نمی شود. برای مشاهده باید نام کاربری شما در گروه های کارشناسی متناظر وجود داشته باشد.
به پیت استاپ مدانت خوش آمدید
پیت استاپ یعنی: چاله، گودال و توقف کوتاه برای انجام تعمیرات و نگهداری در طول یک مسابقه | یک خدمت رایگان از مدانت!
مدانت تصمیم گرفت که برای پوشش درخواست های شرکت ها و افرادی که فاقد پلان های پشتیبانی هستند خدمات پرسش و پاسخ را تحت عنوان پیت استاپ مدانت ارایه نمایید بنابراین، اینجا محلی است که شما با طرح پرسش های مرتبط با سرویس های Manageengine و آموزش های ITSM -ITIL و نرم افزار تحت وب آزمون آنلاین وبتیک و... قادرید تا از پشتیبانی متخصصین حوزه های مربوطه جهت دریافت پاسخ مناسب بصورت رایگان استفاده نمایید، بنابراین بدون هیچ گونه محدودیتی در تعداد پرسش ها یا زمان طرح آنها، می توانید مشکلات خود را مطرح کرده و تا دریافت پاسخ از مشاورین منتظر بمانید. بی تردید این محل سبب اشتراک گذاری دانستنی های کاربران باهمدیگر نیز می شود و افراد حرفه ای تر قادرند تا به واسطه معلومات خود در حوزه های مرتبط به سوالات شما پاسخ دهند و از مزایای مدانت بهره مند گردند لذا بدین منظور تمامی تلاش افراد حرفه ای، پاسخگو و همکاران شرکت مدانت در این است تا از دغدغه های شما با رفع ابهامات بکاهد. بنابراین پرسش های شما ممکن است با تاخیر پاسخ داده شوند که با شکیبایی میتوانید مجدداً پس از کمی تأمل، به چاله تعمیرات و نگهداری :) پیت استاپ مدانت مراجعه و پاسخ خود را مشاهده کنید.
و اگر نیاز فوری دارید و میخواهید تا بصورت موردی از مشاوره تلفنی و یا ریموت مدانت استفاده نمایید لازمست تا از خدمات پشتیبانی سالانه مدانت بطور اختصاصی استفاده فرمایید. برای این منظور بر روی لینک خدمات پشتیبانی " ، کلیک فرمایید. در اسرع وقت، کارشناسان پشتیبانی ما با شما تماس حاصل و پس از برقراری ریموت، مشکلات شما را رفع رجوع خواهند نمود.
دقت فرمایید که پیت استاپ مدانت، یک خدمت ارزش افزوده مازاد است و الزامی برای ارایه آن نیست!
با تشکر، کارگروه پشتیبانی مدانت
...