پیت استاپ مدانت، بانک پرسش های تخصصی مدیریت فناوری اطلاعات و ارتباطات، آموزش و پشتیبانی رایگان محصولات ManageEngine آموزش ITSM و ابزارهای پیاده سازی ITIL
0 امتیاز
3 بازدید
سوال شده در سرویس دسک پلاس ManageEngine ServiceDesk Plus توسط (88 امتیاز)
با سلام و احترام

ایا فیلد سیستمی برای تشخیص اینکه آیا درخواست دهنده، به عنوان کاربر ویژه تعریف شده یا نه وجود دارد؟

اگر نه، آیا در اسکریپت ها، هیچ راهی برای تشخیص اینکه یک کاربر در سیستم، به عنوان کاربر ویژه تعریف شده است یا نه، وجود دارد؟

اگر نه، چگونه میتوان در یک اسکریپت به نام کاربر درخواست دهنده، دسترسی داشت؟

1 پاسخ

0 امتیاز
پاسخ داده شده توسط (0 امتیاز)
 
بهترین پاسخ

با سلام

1-خیر  فعلا فیلد مخصوصی برای تعیین "کاربر ویژه" موجود نیست!

2-در نسخ قبلی امکان تشخیص ID- نام کامل و نام کاربری درخواست کننده وجود ندارد در نسخه جدید این امکان افزوده شده که منوط به تهیه لایسنس اورجینال و آپدیت محصول است اگر تمایل دارید از طریق ایمیل پشتیبانی درخواست خرید لایسنس و هزینه های ارتقا را پیگیری فرمایید.

3-ساده ترین روش، پاسخ به همان پرسش قبلی است. (برای استفاده از یک شرط خاص در هنگام بازیابی فرم برخی فیلدهای سیستمی هستند که از آنها می توانید استفاده کنید این فیلدهای سیستمی محدودیت دارند، اما شما می توانید یک فیلد سفارشی برای فرم ایجاد نمایید و بر اساس آن فیلد اضافی، شرط مورد نظر را ایجاد نمایید و اسکریپت مرتبط را برای آن بنویسید)

194 سوال

195 پاسخ

71 دیدگاه

548 کاربر

به پیت استاپ مدانت خوش آمدید
پیت استاپ یعنی: چاله، گودال و توقف کوتاه برای انجام تعمیرات و نگهداری در طول یک مسابقه | یک خدمت رایگان از مدانت!
مدانت تصمیم گرفت که برای پوشش درخواست های شرکت ها و افرادی که فاقد پلان های پشتیبانی هستند خدمات پرسش و پاسخ را تحت عنوان پیت استاپ مدانت ارایه نمایید بنابراین، اینجا محلی است که شما با طرح پرسش های مرتبط با سرویس های Manageengine و آموزش های ITSM -ITIL و نرم افزار تحت وب آزمون آنلاین وبتیک و... قادرید تا از پشتیبانی متخصصین حوزه های مربوطه جهت دریافت پاسخ مناسب بصورت رایگان استفاده نمایید، بنابراین بدون هیچ گونه محدودیتی در تعداد پرسش ها یا زمان طرح آنها، می توانید مشکلات خود را مطرح کرده و تا دریافت پاسخ از مشاورین منتظر بمانید. بی تردید این محل سبب اشتراک گذاری دانستنی های کاربران باهمدیگر نیز می شود و افراد حرفه ای تر قادرند تا به واسطه معلومات خود در حوزه های مرتبط به سوالات شما پاسخ دهند و از مزایای مدانت بهره مند گردند لذا بدین منظور تمامی تلاش افراد حرفه ای، پاسخگو و همکاران شرکت مدانت در این است تا از دغدغه های شما با رفع ابهامات بکاهد. بنابراین پرسش های شما ممکن است با تاخیر پاسخ داده شوند که با شکیبایی میتوانید مجدداً پس از کمی تأمل، به چاله تعمیرات و نگهداری :) پیت استاپ مدانت مراجعه و پاسخ خود را مشاهده کنید.
و اگر نیاز فوری دارید و میخواهید تا بصورت موردی از مشاوره تلفنی و یا ریموت مدانت استفاده نمایید لازمست تا از خدمات پشتیبانی سالانه مدانت بطور اختصاصی استفاده فرمایید. برای این منظور بر روی لینک خدمات پشتیبانی " ، کلیک فرمایید. در اسرع وقت، کارشناسان پشتیبانی ما با شما تماس حاصل و پس از برقراری ریموت، مشکلات شما را رفع رجوع خواهند نمود.
دقت فرمایید که پیت استاپ مدانت، یک خدمت ارزش افزوده مازاد است و الزامی برای ارایه آن نیست!
با تشکر، کارگروه پشتیبانی مدانت
...