پیت استاپ مدانت، بانک پرسش های تخصصی مدیریت فناوری اطلاعات و ارتباطات، آموزش و پشتیبانی رایگان محصولات ManageEngine آموزش ITSM و ابزارهای پیاده سازی ITIL
0 امتیاز
6 بازدید
سوال شده در سرویس دسک پلاس ManageEngine ServiceDesk Plus توسط (88 امتیاز)

آیا امکان ویرایش گزارش "درخواست ها بر اساس ..." که در صفحه مانیتورینگ سامانه، نمایش داده میشود، وجودا دارد؟

بنده میخواهم گزارشی مشابه این داشته باشم که شامل ستونهای بیشتری از جمله ستونهای زیر باشد:

تعداد کل درخواست های هر کارشناس،

تعداد درخواست های بسته شده توسط هر کارشناس

فیلتر تعیین بازه زمانی برای مشاهده خروجی گزارش

1 پاسخ

0 امتیاز
پاسخ داده شده توسط (0 امتیاز)
انتخاب شده توسط
 
بهترین پاسخ
با سلام

بله شما می توانید گزارشات سفارشی خود را که در برگه "گزارشات" ایجاد شده است را به برگه"مانیتورینگ سامانه " اضافه نمایید، این گزارشات تماماٌ قابل ویرایش هستند اما گزارشات پیش فرض سیستمی خیر!

برای ایجاد یک گزارش سفارشی در سرویس دسک پلاس، شبیه موردی که اشاره کرده اید،  به برگه "گزارشات" بروید و سپس گزارش سفارشی خود را براحتی ایجاد و ذخیره نمایید سپس بار دیگر  به برگه "گزارشات" بروید و آن گزارش سفارشی ایجاده شده را بیابید و بر روی دکمه" افزودن به مانیتورینگ سامانه" کلیک نمایید، تا گزارش شما به صفحه دشبورد افزوده شود.

203 سوال

206 پاسخ

83 دیدگاه

569 کاربر

به پیت استاپ مدانت خوش آمدید
پیت استاپ یعنی: چاله، گودال و توقف کوتاه برای انجام تعمیرات و نگهداری در طول یک مسابقه | یک خدمت رایگان از مدانت!
مدانت تصمیم گرفت که برای پوشش درخواست های شرکت ها و افرادی که فاقد پلان های پشتیبانی هستند خدمات پرسش و پاسخ را تحت عنوان پیت استاپ مدانت ارایه نمایید بنابراین، اینجا محلی است که شما با طرح پرسش های مرتبط با سرویس های Manageengine و آموزش های ITSM -ITIL و نرم افزار تحت وب آزمون آنلاین وبتیک و... قادرید تا از پشتیبانی متخصصین حوزه های مربوطه جهت دریافت پاسخ مناسب بصورت رایگان استفاده نمایید، بنابراین بدون هیچ گونه محدودیتی در تعداد پرسش ها یا زمان طرح آنها، می توانید مشکلات خود را مطرح کرده و تا دریافت پاسخ از مشاورین منتظر بمانید. بی تردید این محل سبب اشتراک گذاری دانستنی های کاربران باهمدیگر نیز می شود و افراد حرفه ای تر قادرند تا به واسطه معلومات خود در حوزه های مرتبط به سوالات شما پاسخ دهند و از مزایای مدانت بهره مند گردند لذا بدین منظور تمامی تلاش افراد حرفه ای، پاسخگو و همکاران شرکت مدانت در این است تا از دغدغه های شما با رفع ابهامات بکاهد. بنابراین پرسش های شما ممکن است با تاخیر پاسخ داده شوند که با شکیبایی میتوانید مجدداً پس از کمی تأمل، به چاله تعمیرات و نگهداری :) پیت استاپ مدانت مراجعه و پاسخ خود را مشاهده کنید.
و اگر نیاز فوری دارید و میخواهید تا بصورت موردی از مشاوره تلفنی و یا ریموت مدانت استفاده نمایید لازمست تا از خدمات پشتیبانی سالانه مدانت بطور اختصاصی استفاده فرمایید. برای این منظور بر روی لینک خدمات پشتیبانی " ، کلیک فرمایید. در اسرع وقت، کارشناسان پشتیبانی ما با شما تماس حاصل و پس از برقراری ریموت، مشکلات شما را رفع رجوع خواهند نمود.
دقت فرمایید که پیت استاپ مدانت، یک خدمت ارزش افزوده مازاد است و الزامی برای ارایه آن نیست!
با تشکر، کارگروه پشتیبانی مدانت
...