پیت استاپ مدانت، بانک پرسش های تخصصی مدیریت فناوری اطلاعات و ارتباطات، آموزش و پشتیبانی رایگان محصولات ManageEngine آموزش ITSM و ابزارهای پیاده سازی ITIL
0 امتیاز
4 بازدید
سوال شده در سرویس دسک پلاس ManageEngine ServiceDesk Plus توسط (83 امتیاز)

با سلام

هنگامی که یک کاربر یک درخواست ثبت میکند و این درخواست به یک کارشناس واگذار میشود، اگر کارشناس بخواهد از طریق "پاسخ" با کاربر درخواست کننده، گفتگو کند، هنگام ارسال پاسخ با خطای "اطلاع رسانی با ناموفق: : مواجه شد." مواجه میشود.

این مشکل از طرف درخواست کننده به کارشناس وجود ندارد. یعنی اگر درخواست کننده، درخواست خود را باز کند و از طریق گزینه پاسخ، پیامی ثبت و ارسال کند، این پیام ثبت میشود و در بخش گفتگوها قابل مشاهده هست.

علت این مشکل از طرف کارشناس به درخواست کننده چیست؟

1 پاسخ

0 امتیاز
پاسخ داده شده توسط (0 امتیاز)
انتخاب شده توسط
 
بهترین پاسخ
با سلام،

سرویس دسک پلاس جهت ارسال اطلاع رسانی هاو گفتگو و... نیازمند ارتباط ایمیلی می باشد به عبارتی خود سرویس دسک پلاس ابزار Mail Server داخلی دارد. لذا در صورتیکه تنظیمات ایمیل را در سرویس دسک پلاس خود انجام داده اید اطمینان حاصل فرمایید که کاربر دریافت کننده پاسخ باید ( دارای آدرس ایمیل) باشد.

176 سوال

175 پاسخ

46 دیدگاه

514 کاربر

به پیت استاپ مدانت خوش آمدید
پیت استاپ یعنی: چاله، گودال و توقف کوتاه برای انجام تعمیرات و نگهداری در طول یک مسابقه | یک خدمت رایگان از مدانت!
مدانت تصمیم گرفت که برای پوشش درخواست های شرکت ها و افرادی که فاقد پلان های پشتیبانی هستند خدمات پرسش و پاسخ را تحت عنوان پیت استاپ مدانت ارایه نمایید بنابراین، اینجا محلی است که شما با طرح پرسش های مرتبط با سرویس های Manageengine و آموزش های ITSM -ITIL و نرم افزار تحت وب آزمون آنلاین وبتیک و... قادرید تا از پشتیبانی متخصصین حوزه های مربوطه جهت دریافت پاسخ مناسب بصورت رایگان استفاده نمایید، بنابراین بدون هیچ گونه محدودیتی در تعداد پرسش ها یا زمان طرح آنها، می توانید مشکلات خود را مطرح کرده و تا دریافت پاسخ از مشاورین منتظر بمانید. بی تردید این محل سبب اشتراک گذاری دانستنی های کاربران باهمدیگر نیز می شود و افراد حرفه ای تر قادرند تا به واسطه معلومات خود در حوزه های مرتبط به سوالات شما پاسخ دهند و از مزایای مدانت بهره مند گردند لذا بدین منظور تمامی تلاش افراد حرفه ای، پاسخگو و همکاران شرکت مدانت در این است تا از دغدغه های شما با رفع ابهامات بکاهد. بنابراین پرسش های شما ممکن است با تاخیر پاسخ داده شوند که با شکیبایی میتوانید مجدداً پس از کمی تأمل، به چاله تعمیرات و نگهداری :) پیت استاپ مدانت مراجعه و پاسخ خود را مشاهده کنید.
و اگر نیاز فوری دارید و میخواهید تا بصورت موردی از مشاوره تلفنی و یا ریموت مدانت استفاده نمایید لازمست تا از خدمات پشتیبانی سالانه مدانت بطور اختصاصی استفاده فرمایید. برای این منظور بر روی لینک خدمات پشتیبانی " ، کلیک فرمایید. در اسرع وقت، کارشناسان پشتیبانی ما با شما تماس حاصل و پس از برقراری ریموت، مشکلات شما را رفع رجوع خواهند نمود.
دقت فرمایید که پیت استاپ مدانت، یک خدمت ارزش افزوده مازاد است و الزامی برای ارایه آن نیست!
با تشکر، کارگروه پشتیبانی مدانت
...